درباره ما

امروزه می توان به راحتی و با صرف کمترین زمان و هزینه خرید نمود:

گسترش رسانه های دیجیتال و امکان تبادل اطلاعات از طریق فضای مجازی و اینترنت، همچنین نداشتن زمان کافی به دلیل مشغله های فراوان، فواصل طولانی تا رسیدن به مراکز خرید، ترافیک های سنگین شهری و هزینه های مرتبط باعث شده که خرید اینترنتی به یک روش رایج و مقرون به صرفه خرید تبدیل شود، از طریق اینترنت میتوان برنامه ریزی بهتری برای زمان داشت و به جای صرف زمان در سفرهای درون شهری، زمان به دست آمده را صرف موارد مناسبتر مانند درکنار خانواده بودن، تفریح، ورزش، لذت بردن از انجام کارهای که دوست دارید و ...  نمود، در ادامه به برخی از مزایای خرید اینترنتی اشاره میکنیم:

1-     صرفه جویی در زمان: با خرید از فروشگاه اینترنتی این امکان برای مشتریان فراهم می شود که تنها با چند کلیک تمام نیازهای خود را در حداقل زمان ممکن خریداری نمایند.

2-     صرفه جویی درسوخت: با خرید از فروشگاه اینترنتی، دیگر نیاز به صرف هزینه سوخت یا کرایه تاکسی و همچنین از دست دادن زمان در ترافیک های سنگین نیست.

3-     کمک به محیط زیست: در خرید از فروشگاه اینترنتی، با توجه به اینکه وسیله های نقلیه صرفا به تعداد وسایل نقلیه این مجموعه تقلیل می یابد به کمتر مصرف شدن سوخت و درنتیجه کاهش آلودگی هوا کمک می نماید.

4-     مقایسه قیمت و کیفیت: یکی از مشهود ترین مزایای فروشگاه های اینترنتی دسترسی آسان کاربران به قیمت های مقرون به صرفه بوده و امکان قیاس قیمت ها را برای هر مشتری مهیا میسازد.

5-     سهولت در سفارش دادن، روابط متقابل و تحویل گرفتن سفارش: با خرید از فروشگاه اینترنتی مشتریان می توانند از خانه، دفترکار و حتی از طریق تلفن همراه، بصورت 24 ساعته و در تمامی 7 روز هفته، سفارشات خود را بصورت آنلاین ثبت نمایند و در ضمن سفارش خود را در کوتاهترین زمان تحویل بگیرند.

6-     عدم وجود صف: با خرید از فروشگاه اینترنتی در هیچ صف طولانی قرار نمیگیرید، درآرامش کامل محصولات مورد نظر خود را به میزان دلخواه سفارش میدهید و بدون هیچ دغدغه و نگرانی از تعطیل بودن فروشگاه عملیات خرید خود را انجام میدهید.

توضیحات ارائه شده برای تمامی فروشگاه های اینترنتی صادق است حال آنکه خرید میوه و سبزی جز مایحتاج روزانه هر خانواده می باشد، بنابراین افراد با مشغله فراوان نیز بطور متوسط در هفته یکبار، زمان و انرژی زیادی را صرف رفتن به مغازه میوه فروشی یا میادین تره بار می کنند که خود همراه با دغدغه های ترافیکی، پیدا کردن جای پارک مناسب، نگرانی درباره پیدا کردن محصول مناسب، عدم امکان دستچین کردن و دسترسی به کیفیت مناسب تماما مواردی است که هر شخص با آن روبه رو میشود.

دربرخی موارد خرید با حجم زیاد صورت میگیرد تا پس از خرید عملیات دستچین صورت گیرد که این امر نیز هزینه و احساس ناخوشایندی را در بردارد.

در برخی موارد به دلیل مشغله زیاد افراد خریدهای خود را به صورت ماهانه انجام میدهند ولی باید درنظر داشت میوه و سبزیجات دارای زمان ماندگاری به مراتب کوتاهتری از دیگر مواد غذایی هستند و امکان فریز کردن آنها نیز در اکثر محصولات ممکن نیست از اینرو خرید اینترنتی برای این افراد یکی از بهترین پیشنهادها خواهد بود.

گروه emiveh مفتخر است در فروشگاه ایتنترنتی www.e-miveh.com با تنوع بیش از 180 قلم محصول در چند شاخه، یک ترکیب کامل مطابق با هر سلیقه ای را ایجاد کرده، تا رفاه و آسایش خرید را برای شما مشتریان گرامی به ارمغان آورد.

1-     بخش چهارفصل و فصلی :که هر کدام از سه بخش میوه، صیفی و سبزیجات تشکیل گردیده، ما در تلاش هستیم تا محصولات کشاورزی را با کیفیت و قیمت مناسب، دستچین شده و با تنوع بیشتر در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهیم.

2-     خاص: شامل چهار گروه زیر است

1-2- بسته روزانه: بسته های تشکیل شده از 4 نوع میوه می باشدکه 2 نوع میوه فصلی و 2 نوع از میوه های چهار فصل را شامل میشود، این بسته به منظور خرید روزانه و تازه تدارک دیده شده همچنین میتوانید بصورت تلفنی ترکیب میوه های مورد علاقه خودتان را سفارش گذاری کنید.

2-2- بسته لاغری: این بسته با توجه به وزن و قد مشتریان گرامی و با توجه به شرایط جسمی توسط پزشک مجموعه توصیه میگردد و به صورت بسته ای و در زمانهای تعیین شده تحویل میگردد.

3-2- بسته کودک: برای مشتریان عزیزی که علاقه مند هستند خوردن میوه و سبزیجات را به کودکان خود بیاموزند این بسته ها میتواند بهترین مشوق باشد.

4-2- سبد میوه: مشتریان عزیز می توانند برای مهمانی و مجالس و هدیه دادن به عزیزان خود، سبدهای میوه را که کاملا شسته شده و بهداشتی می باشند تهیه نمایند.

3-     خشکبار: مشتریان عزیز می توانند کلیه خشکبار مورد نیاز را در کنار خرید میوه و صیفی جات مصرفی خود خریداری نمایند.

با توجه به هدف گذاری این مجموعه در راستای ارائه خدمات همراه با قوانین حفظ محیط زیست، از شما مشتری گرامی تقاضا داریم ما را در این خصوص راهنمایی فرمایید تا بیش از پیش در رسیدن به این هدف موفق شویم.

پیشنهادات ارزنده شما همیشه موجب تعالی این مجموعه می گردد.

تیم ما

لازم به ذکر است خدمات ارائه شده توسط تیم ما برگرفته از استانداردهای تعریف شده اینگونه فروشگاه ها در کشورهای اروپایی بوده و امیدواریم که نحوه ارائه خدمات ما رضایت شما مشتری گرامی را موجب شود.

با تشکر از زمانی که برای مطالعه این مطلب صرف نموده اید.

emiveh


logo-samandehi app Parsian Bank Parsian Bank